• Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers

Medewerkers

Apon, Jessica

j.apon@pelita.nl

06 - 118 79 451

Projectleider Kennis & Kunde


ir. Boelsums, Mirjam

mc.boelsums@gmail.com

06 - 497 02 810

Wetsuitvoering


drs. Boenders, Alies

a.boenders@arq.org

06 - 109 11 787

Communicatieadviseur


drs. Boiten, Theo

t.boiten@pelita.nl

06 - 135 21 353 

Regiocoördinator Noord-Nederland


Coers, Monique

m.coers@pelita.nl

06 - 307 61 180

Senior Beleidsadviseur


Hehalatu MSc, Stefanie

s.hehalatu@pelita.nl

06 - 309 94 306

Regiocoördinator Limburg


Hiert, Sylvia

s.hiert@pelita.nl

06 - 109 91 336

Regiocoördinator Midden-Nederland


Hoestlandt, Stan

s.hoestlandt@pelita.nl

06 - 132 46 181

Regiocoördinator West 


Jelijs, Anne

a.jelijs@pelita.nl

088 - 330 51 52

Directiesecretaresse


Joosten, Bonnie

b.joosten@pelita.nl

06 - 100 92 065

Manager Dienstverlening


Koehl, Demi

d.koehl@pelita.nl

06  - 155 59 459

Sociale Dienstverlening


Kromoidjojo, Martha

martha.kromopawiro@pelita.nl

088 - 330 5138

Sociale Dienstverlening 

 

sinti-roma-steunpunt@arq.org

088 - 330 5180

 

Sinti-Roma ondersteuning


Papilaja, Iette

i.papilaja@pelita.nl

06 - 136 22 851

Sociale Dienstverlening


Roso, Ed

e.roso@pelita.nl

06-28 666 198

Sociaal dienstverlener buitendienst


drs. Rozing, Dick

d.rozing@pelita.nl

06 - 164 25 515

Wetsuitvoering / Redacteur PELITA magazine


drs. Ruff, Anneke

a.ruff@pelita.nl

088 - 330 51 44

06 - 834 41 619

Sociale Dienstverlening - Wetsuitvoering


Schepel, Kees

k.schepel@pelita.nl

06 - 135 21 570

Regiocoördinator Noord-Brabant en Zeeland / Hoofdredacteur PELITA magazine


Tuhuteru, Rocky

r.tuhuteru@pelita.nl

088 - 330 5152

Directeur


Van den Berg, Marlies

m.van.den.berg@pelita.nl

06 - 219 85 676

Regiocoördinator Noord-Holland


drs. van den Bos, Henk

h.van.den.bos@pelita.nl

088 - 330 5133

06 - 333 07 486

Manager Bedrijfsvoering


drs. van Dijk, Rene

r.van.dijk@pelita.nl

06 - 132 53 538

Wetsuitvoering


drs. van Riel, Peter

p.van.riel@pelita.nl

06 - 135 23 093

Regionaal Steunpunt Nijmegen

Rapporteur wetsuitvoering


drs. Verhoeve, Josselien

j.verhoeve@pelita.nl

06 - 269 49 275

Regiocoördinator Overijssel


drs. Veth, Jean-Emile

j.e.veth@pelita.nl

088 - 330 51 35

06 - 135 18 702

Sociale Dienstverlening - Wetsuitvoering