• Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers

Medewerkers


Apon, Jessica

j.apon@pelita,nl

088 - 330 51 11

Projectcoördinator Buitendienst


drs. Beurskens, Petra

p.beurskens@pelita.nl

06 - 171 13 381

Senior beleidsadviseur, programmaleider contextgebonden zorg


ir. Boelsums, Mirjam

mc.boelsums@gmail.com

06 - 497 02 810

Freelance medewerker wetsuitvoering buitendienst


drs. Boiten, Theo

t.boiten@pelita.nl

06 - 135 21 353

Medewerker wetsuitvoering, sociale dienstverlening buitendienst en lid ondernemingsraad


drs. Bontekoe, Anita

a.bontekoe@pelita.nl

088 - 330 51 46

Medewerker sociale dienstverlening binnendienst 


ir. Bouman, Peter

p.bouman@pelita.nl

06 - 245 10 434

Medewerker wetsuitvoering en communicatie


Coers, Monique

m.coers@pelita.nl

06 - 307 61 180

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst, regiocoördinator Noord-Holland


drs. Dickens, Simon

06 - 573 46 020

s.dickens@pelita.nl

Freelance rapporteur wetsuitvoering buitendienst


Duijn, Christa

c.duijn@pelita.nl

088 - 330 51 47

Medewerker sociale dienstverlening binnendienst


drs. Ferdinandus, Harriët

h.ferdinandus@pelita.nl

088 330 5152

Directeur


Hehalatu MSc, Stefanie

s.hehalatu@pelita.nl

06 - 309 94 306

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst, regiocoördinator zuid


Hiert, Sylvia

s.hiert@pelita.nl

06 - 109 91 336

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst, regiocoördinator Midden-Nederland


Hoestlandt, Stan

s.hoestlandt@pelita.nl

06 - 132 46 181

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst regio west


drs. Huisman-Carels, Sylvia

s.huisman@pelita.nl

06 135 17 056

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst regio zuid


Jelijs, Anne

a.jelijs@pelita.nl

088 - 330 51 52

Nienoord 13, kamer I-18

Directiesecretaresse


Kromoidjojo, Martha

martha.kromopawiro@pelita.nl

088 - 330 5138

Medewerker sociale dienstverlening binnendienst


Papilaja, Iette

i.papilaja@pelita.nl

06 - 136 22 851

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst


Roso, Ed

e.roso@pelita.nl

06 - 135 21 479

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst en trainer Djalan Pienter


drs. Rozing, Dick

 

d.rozing@pelita.nl

06 - 164 25 515

Freelance rapporteur wetsuitvoering buitendienst


drs. Ruff, Anneke

a.ruff@pelita.nl

088 330 51 44

Medewerker wetsuitvoering en sociale dienstverlening binnen-/buitendienst


Schepel, Kees

K.Schepel@pelita.nl

06 - 135 21 570

Medewerker wetsuitvoering en sociale dienstverlening buitendienst zuid en trainer Djalan Pienter


dr. van Bruggen - Rufi, Monique

m.rufi@pelita.nl

088 - 330 51 11

Senior beleidsadviseur contextgebonden zorg


drs. van den Bos, Henk

h.van.den.bos@pelita.nl

088 - 330 5133

06 - 333 07 486

Senior beleidsadviseur


drs. van der Hoeven, Hans

h.van.der.hoeven@pelita.nl

088 - 330 51 62

Senior beleidsadviseur


drs. van der Meulen, Ed

e.vandermeulen@pelita.nl

088 - 330 51 11

Medewerker wetsuitvoering en sociale dienstverlening


drs. van Dijk, Rene

r.van.dijk@pelita.nl

06 - 132 53 538

Medewerker wetsuitvoering buitendienst


drs. van Hove, Marieke

m.van.hove@pelita.nl

06 - 131 42 905

Projectleider Kennis & Kunde


drs. van Riel, Peter

p.van.riel@pelita.nl

06 135 23 093

Medewerker wetsuitvoering en sociale dienstverlening buitendienst midden


drs. Verhoeve, Josselien

j.verhoeve@pelita.nl

06 - 269 49 275

Medewerker sociale dienstverlening, coordinator regio Overijssel


drs. Veth, Jean-Emile

j.e.veth@pelita.nl

088 - 330 51 35

Beleidsadviseur, medewerker wetsuitvoering binnendienst


drs. van Zwol, Nynke

n.van.zwol@pelita.nl

088 - 330 51 32

Beleidsadviseur vrijwilligerswerk en sociale dienstverlening


drs. Walsarie Wolff, Renske

r.walsarie.wolff@pelita.nl

088 - 330 51 11

Projectleider Djalan Pienter